Sugen på något nytt?

Hör av dig till oss

Kontaktuppgifter

4Sign Gävle (Ko-Lars AB)
Upplandsgatan 28
802 83 Gävle

gavle@4sign.se
026-123940

SKICKA FILER TILL OSS HÄR!

Personal

Ring mig jag kan dekorer ser du!
Håkan Sundström
Ansvarig projektledare dekor/skylt
hakan.sundstrom@4sign.se
026-123234
Mejla mig jag är en fena på sargreklam!
Jonas Carlsson
Projektledare dekor/skylt
jonas.carlsson@4sign.se
026-124219
Kom in så snackar vi skyltar vetja!
Benny Andersson
Projektledare dekor/skylt
benny.andersson@4sign.se
026-120140
Vill du bussreklam snacka med mig!
Claes Järvby
Projektledare publika reklamplatser (buss)
claes.jarvby@4sign.se
026-123740
Titta in i min butik, välkommen!
Eva Blanck
Butiksansvarig arbets- och profilkläder
eva.blanck@4sign.se
026-120151
Snacka presentlösningar mig du!
Marcus Lindström
Ansvarig sälj arbets- och profilkläder, presentreklam
marcus.lindstrom@4sign.se
026-122940
Snygga profilplagg det kan jag!
Erik Färnstrand
Sälj arbets- och profilkläder, presentreklam
erik.farnstrand@4sign.se
026-122952
Behöver du tryck på kläder, det kan jag!
Anders Ivarsson
Logistik/tryck arbets- och profilkläder, presentreklam
anders.ivarsson@4sign.se
026-120148
Ordning och reda i produktionen, boka med mig!
Ulrika Åhrman
Produktionsansvarig dekor/skylt
ulrika.ahrman@4sign.se
026-120153
Jag grejar det mesta jag!
Magnus Larsson
Original/skiss dekor/skylt
magnus.larsson@4sign.se
026-120141
Solfilm på fordon är jag superbra på, snacka med mig!
Ronnie Gillving
Montör dekor/skylt
ronnie.gillving@4sign.se
026-120141
Sätta folie det kan jag!
Andreas Lindström
Montör dekor/skylt
andreas.lindstrom@4sign.se
026-120141
Skyltmontage är jag en hejjare på!
Roger Nordhstaff
Montör dekor/skylt
roger.nordhstaff@4sign.se
026-120141
Superfoliering är mitt gebit!
Cissi Andersson
Montör dekor/skylt
cissi.andersson@4sign.se
026-120141
Ekonomi är jag bäst på här!
Petra Gustafsson
Ekonomichef
petra.gustafsson@4sign.se
026-120144
Siffror reder jag upp bra tycker jag!
Tove Ekeroth
Ekonomiassistent
tove.ekeroth@4sign.se
026-120154
BigBoss!
Robert Pettersson Hillman
VD/ägare
robert.pettersson@4sign.se
026-122985